Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź wyszukiwarki Przejdź do mapy biuletynu WCAG
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
Lektor:

Konsultacje programu współpracy z NGO w 2017 r.

Burmistrz Głubczyc informuje, że w dniach od 25 października do 7 listopada 2016 roku przeprowadzone będą konsultacje z organizacjami pozarządowymi dotyczące projektu Programu współpracy Gminy Głubczyce z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami realizującymi zadania publiczne w 2017 roku.
Pisemne opinie o projekcie Programu organizacje pozarządowe mogą składać w w/w terminie w Sekretariacie Urzędu Miejskiego w Głubczycach (parter - pok nr 2).

 
Poniżej Zarządzenie z projektem Programu współpracy.

Zarządzenie nr 693/16 Burmistrza Głubczyc z dnia 24 października 2016 r. w sprawie przeprowadzenia konsultacji projektu uchwały Rady Miejskiej w Głubczycach dotyczącej przyjęcia Programu współpracy Gminy Głubczyce z organizacjami pozarządowymioraz innymi podmiotami realizującymi zadania publiczne w 2017 roku.

 

WYNIKI KONSULTACJI

Do dnia 7 listopada 2016 roku do Urzędu Miejskiego w Głubczycach nie wpłynęło żadne pismo dotyczące przedłożonego do konsultacji projektu Programu współpracy Gminy Głubczyce z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami realizującymi zadania publiczne w 2017 roku.

PDFProtokół konsultacji programu współpracy z NGO w 2017 r.pdf