Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź wyszukiwarki Przejdź do mapy biuletynu WCAG
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
Lektor:

Konsultacje programu współpracy z NGO w 2016 r.

Burmistrz Głubczyc informuje, że w dniach od 30 października do 10 listopada 2015 roku przeprowadzone będą konsultacje z organizacjami pozarządowymi dotyczące projektu Programu współpracy Gminy Głubczyce z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami realizującymi zadania publiczne w 2016 roku.
Pisemne opinie o projekcie Progamu organizacje pozarządowe moga składać w w/w terminie w Sekretariacie Urzędu Miejskiego w Głubczycach (parter - pok nr 2).

 
Poniżej Zarządzenie z projektem Programu współpracy.

Zarządzenie nr 345/15 Burmistrza Głubczyc z dnia 30 października 2015 r. w sprawie przeprowadzenia konsultacji projektu uchwały Rady Miejskiej w Głubczycach dotyczącej przyjęcia Programu współpracy Gminy Głubczyce z organizacjami pozarządowymioraz innymi podmiotami realizującymi zadania publiczne w 2016 roku.

 

WYNIKI KONSULTACJI

Do dnia 10 listopada 2015 roku do Urzędu Miejskiego w Głubczycach wpłynęło 1 pismo dotyczące przedłożonego do konsultacji projektu uchwały Rady Miejskiej w Głubczycach dotyczącej Programu współpracy Gminy Głubczyce z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami realizującymi zadania publiczne w 2016 roku. Zawarte w piśmie uwagi  wraz z odniesieniem się do nich przedstawiono w Protokole z konsultacji zamieszczonym poniżej.

PDFProtokół konsultacji programu współpracy z NGO na 2016 r..pdf